HİZMETLERİMİZ // SEO Hizmetleri

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, açılımı ingilizce Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Kavramsal olarak ise sitenizin Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmaları ifade etmektedir. Bu kapsamda web sitelerin hazırlık sürecinde site altyapısının SEO uyumlu hazırlanması ve sitenin yayına girmesinin ardından SEO uzmanlarımız tarafından uygulanan çalışmalar ile siteniz arama motorlarının gözünde daha yüksek değere erişir ve talep edilen kelimelerde yapılacak özel çalışmalar ile müşterilerinize daha kolay ulaşmanız sağlanır. SEO uzmanlarımız gözetiminde yeni oluşturulan sitelere sahip olabileceğiniz gibi mevcut websitelerinizi de SEO ile daha iyi hale getirilip potansiyel müşterilerinizi artırabilirsiniz.

Tüm bu hizmetler, sizlere sunacağımız özel SEO paketlerinde yer almaktadır.

SEO PAKETLERİ

  1. Başlangıç SEO Paketi: Paketimiz ilk SEO hizmeti içerir. Bu hizmet kapsamında siteniz SEO uzmanlarımız tarafından özel programlar yardımları ile analiz edilerek site içi uygulama olarak link yapısı, SEO uyumlu kodlama, site hızı, anahtar kelimeler, site haritası gibi bir çok teknik detay optimize edilir. Ayrıca site dışı uygulamalar kapsamında siteniz arama motorlarında indexlenerek kayıt altına alınır ve tarafımızca arama motorlarına tanıtılır.

  2. Standart SEO Paketi: Standart paket, “Başlangıç Paketi”nde yer alan tüm hizmetler ile 1 aylık SEO hizmeti içerir. Başlangıç paketinde yapılan tüm işlemlere ek olarak site içerisinde düzenli girdi takibi, içerik analizi ve optimizasyonu gibi bir çok teknik işlem yapılır. Site dışı uygulamalar kapsamında talep ettiğiniz 3-4 kelimeyi içeren özel makale hazırlanması ve günlük forum tanıtımları içerir. Bu işlemler 1 ay süresince düzenli olarak yapılarak sitenizin backlink sayısı artırılır ve firmanızın arama motorlarında kalitesinin fark edilmesi sağlanır.

  3. Professional SEO Paketi: Professional paket, “Başlangıç Paketi” ve “Standart Paket”te yer alan tüm hizmetler ile 3 aylık SEO hizmeti içerir. Başlangıç paketinde yapılan tüm işlemlere ek olarak site içerisinde kırık link kontrolü, kopya içerik takibi, robots dosyası oluşumu gibi işlemler yer alırken site dışı uygulamalar kapsamında “Standart Paket” uygulamalarının 3 aylık düzenli işlemi ve takibi sağlanır. Bu sayede sitenizin talep ettiğiniz kelimelerde ilk sayfalarda yer almasını ve arama motorlarında sitenizin saygın bir yer kazanması sağlanır.

  4. Business SEO Paketi: Business paket, diğer tüm paketlerde yer alan hizmetler ile 6 aylık özel SEO hizmeti içerir. Diğer paketlerde yapılan tüm işlemlerin 6 ay süresince düzenli uygulaması ve takibi sağlanır. Site dışı uygulamalarda Profesyonel Paket işlemlerine ek olarak sitenizin Facebook, Twitter gibi sosyal ortamlarda tanıtımı ve Dmoz gibi dünyaca ünlü dizinler başta olmak üzere bir çok dizin için kayıt başvurusu yapılır. Bu sayede sitenizin varlığı ve saygınlığı her anlamda arama motorları tarafından kabul edilerek talep ettiğiniz kelimelerde ilk sıralara yükselme imkanı sunulmaktadır.

Yukarıda anlatılan örnek işlemler paketler adına fikir vermesi içindir. Yapılacak işlemler daha kapsamlı ve detaylıdır. TECH-FO ürünlerinin tüm haklarını gizli tutar.

SEO uygulamalarında sıralamalar anahtar kelime kalitesi ve o kelimelerdeki rekabet oranına bağlıdır. Bu nedenle SEO uygulamalarında sıralama garantisi vermek mümkün değildir. TECH-FO bu tarz garantilerle müşterileri aldatan firmalarda bulunmayan “Dürüstlük İlkesi” ile bu durumu müşterilerine belirtmekten onur duyar.

SEO uzmanlarımız, bilinen son teknoloji SEO uygulamalarının tamamını uygular ve sitelerinizi optimum hale getirme garantisi verir.